dr n. med. Janusz Orzechowski
specjalista chirurg
Wrocław (dolnosląskie)


Opinie pacjentów
Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto i oceń moje usługiautor ocena / komentarz
Grażyna Heńka Najlepszy
Pan dr Janusz Orzechowski to bardzo profesjonalny, kulturalny i życzliwy pacjentom lekarz, a przy tym świetny specjalista -chirurg. Przeprowadził u mnie operację usunięcia tarczycy. Jestem pod dużym wrażeniem jego umiejętności, rzetelności i zaangażowania w sprawy pacjenta - zarówno przed jak i po operacji. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam Pana doktora każdemu kto wymaga interwencji chirurgicznej.
Dziękuję Panu doktorze!


JUREKO Bardzo dobry
czy można zapytać o zdanie na wybrany temat


Ewa Czuszkiewicz Najlepszy
Po 4 latach wewnętrznej walki samej z sobą i z kamieniami w woreczku, zdecydowałam się na zabieg laparoskopowego usunięcia worka. Swój los oddałam w ręce Dr Janusza Orzechowskiego. I był to strzał w dziesiątkę!
Powiedzieć o Doktorze Anioł - to nic nie powiedzieć. Powiedzieć, że to wirtuoz chirurgii - też wypada blado w zestawieniu z Doktorem Orzechowskim. Opatrzność wiedziała co robi obdarzając Doktora 2 metrami wzrostu. W niższym człowieku nie zmieściłoby się tyle empatii, zaangażowania, cierpliwości, życzliwości, dobroci fachowości, którą Doktor sobą prezentuje! Doktor Orzechowski to człowiek o wielkiej kulturze osobistej, takcie, odpowiedzialności, skromności. Zawsze chętnie odpowiada na pytania pacjentów także przesłane drogą mailową czy smsem. Jeszcze nigdy nie spotkałam Doktora, który dzwoni po zabiegu wieczorem do pacjentki i pyta jak się czuje! Jestem zachwycona postawą Doktora Janusza Orzechowskiego jako lekarza i człowieka. Jeśli tylko będę miała jeszcze coś do usunięcia, to na pewno u niego!
Ewa CzuszkiewiczLek-Med.pl - strony dla lekarzy 2024 © - | start | o mnie | zakres usług | referencje | galeria zdjęć | kontakt | polityka prywatności